У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи криворізький «Кривбас» зустрівся з пльзенською «Вікторією».

Підопічні Юрія Вернидуба приймали свого суперника у словацьких Кошицях.

Перший тайм пройшов за переваги номінальних господарів, що завдали по воротах чеської команди вісьмох ударів, три з яких прийшлися в площину. Один із цих ударів перетворився на гол.

ФК Кривбас

На 20-й хвилині криворіжцям вдалася флангова контратака, Дібанго прострелив у штрафний майданчик «Вікторії», й Аду спрямував м’яч у сітку — 1:0.

Після перерви гості додали в активності й досить швидко відігралися. На 48-й хвилині Панош прорвався до штрафного «Кривбасу» й розстріляв праву дев’ятку — 1:1.

Надалі суперник продовжив тиснути, і на 69-й хвилині Шулц обіграв захисника і проштовхнув м’яч на Вашуліна, який завдав влучного удару.

Отже, 1:2 — поразка «Кривбасу».

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Кривбас» (Україна) — «Вікторія» (Чехія) — 1:2 (1:0)

Голи: Аду (20) — Панош (48), Вашулін (69).

«Кривбас»: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Понєдєльнік, Бізімана, Микитишин (Соса, 66), Твердохліб (Луньов, 55), Вакулко (Душ Сантуш, 81), Кузик (Драмбаєв, 66), Аду (Кожушко, 81).

«Вікторія»: Тврдонь, Ємелка, Гранач, Две, Копіц, Калвах, Черв (Сойко, 90+5), Гавел (Москера, 90+1), Панош (Слончик, 64), Шулц (Ірка, 90+1), Видра (Вашулін, 46).

Попереджені: Аду (17), Дібанго (63), Вакулко (74) — Панош (32), Вашулін (74).

Арбітр: Себастьян Гісхамер (Австрія).

8 серпня. Кошиці. Стадіон «Кошицька футбольна арена».

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між «Вікторією» та «Кривбасом» відбудеться 15 серпня в місті Пльзень.

Сообщение Ліга Європи. «Кривбас» не втримав перемогу в першому матчі третьої кваліфікації з «Вікторією» появились сначала на Газета МИГ.