Ліга Європи. «Кривбас» удруге поступився «Вікторії» й зіграє в плей-оф раунді кваліфікації Ліги конференцій

У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи криворізький «Кривбас» зустрічався з пльзенською «Вікторією».

У першому поєдинку, у Кошицях, підопічні Юрія Вернидуба поступилися з рахунком 1:2, тож для виходу в плей-оф раунд відбору Ліги Європи сьогодні їм треба було відіграватися.

/fckryvbas.com/post/viktoriya-plzen-krivbas-1-0

Перший тайм матчу пройшов у жорсткій боротьбі в центрі поля без великої кількості небезпечних моментів.

Перший шанс українці мали аж на 40-й хвилині, коли Микитишин наблизився до штрафного й пробив по центру.

Кіпер чеської команди парирував, а Кузик з льоту пробив поруч зі стійкою.

Господарі відповіли небезпечною атакою в компенсований час.

Після навісу з правого флангу Вашулін пробив головою, але забити не зумів.

Однак відразу по перерві «Вікторія» повела в рахунку.

На 52-й хвилині Шульц від правого кута штрафного навісив точно на голову тому самому Вашуліну, який цього разу переправив м’яч у ворота. На жаль, відігратися криворіжці не змогли й у підсумку поступилися. 0:1.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Вікторія» (Чехія) — «Кривбас» (Україна) — 1:0 (0:0)

Гол: Вашулін (52).

«Вікторія»: Тврдонь, Ємелка, Гранач, Две, Копіц (Каду, 85), Слончик (Ірка, 50), Калвах, Черв, Гавел, Вашулін (Видра, 71), Шульц.

«Кривбас»: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Понєдєльнік (Бандейра, 84), Вакулко, Бізімана (Твердохліб, 61), Микитишин (Хомченовський, 61), Луньов (Кожушко, 84), Кузик (Драмбаєв, 71), Аду.

Попереджені: Кліщук (15), Стецьков (43), Хомченовський (76), Аду (89).

Арбітр: Гораціу Феснік (Румунія).

15 серпня. Пльзень. Стадіон «Дусан-арена».

Таким чином, «Кривбас» перейде до плей-офф Ліги конференцій УЄФА, де за вихід до основної сітки турніру 22 та 29 серпня зійдеться з іспанським «Бетісом».

«Вікторія» зіграє у відбірковому раунді плей-офф Ліги Європи з шотландським «Хартсом».

Сообщение Ліга Європи: «Кривбас» знову поступився «Вікторії» і зіграє у відборі Ліги конференцій УЄФА появились сначала на Газета МИГ.