Ліга чемпіонів. «Шахтар» у номінально домашньому матчі поступився «Аталанті»

Донецький «Шахтар» у 1-му турі Ліги чемпіонів, як відомо, зіграв в Італії з «Болоньєю» внічию 0:0. Підсумковий результат навряд чи задовольнив «помаранчево-чорних», тож у поєдинку з ще один представником Серії А – «Аталантою» – вони мали зіграти з ще більшим бажанням досягти позитивного результату, кращою самовіддачею і кращою організацією своїх дій, що стало б основою для завоювання бажаних трьох очок. На жаль…

Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні донецький «Шахтар» у німецькому Гельзенкірхені провів свій другій матч у Лізі чемпіонів, яка вперше розігрується в оновленому форматі.

Після нічиєї в 1-му турі Етапу ліги з «Болоньєю» (0:0) помаранчево-чорні в номінально домашньому поєдинку на «Арені Ауф Шальке» приймали «Аталанту».

Перший тайм пройшов за тотальної переваги італійців. Бергамаски завдали по воротах Дмитра Різника 14 ударів (три в площину), а от гірники не спромоглися завдати жодного.

На 21-й хвилині у ворота української команди влетів перший м’яч. Берат Джимшіті після передачі Адемори Лукмана опинився сам на сам із голкіпером і легко виграв цю дуель.

На 44-й хвилині «Аталанта» подвоїла свою перевагу. Вже сам Лукман ударом у падінні переграв Дмитра Різника.

Другий тайм розпочався також невдало для українців. На 48-й хвилині Рауль Белланова головою ввігнав м’яч у сітку воріт гірників — 0:3.

Після цього підопічні Джан П’єро Гасперіні дещо заспокоїлися і впевнено довели поєдинок до перемоги.

У «Шахтаря» є 1 очко з шести можливих і він розташовується в групі команд, яка після основного раунду припинить боротьбу в турнірі. У «Аталанти» 4 очки і вона поки що в топ-8 турнірного пелотону.

23 жовтня на «Шахтар» чекає гостьова гра з лондонським «Арсеналом», а «Аталанта» вдома прийме «Селтік».

Ліга чемпіонів-2024/2025. Етап ліги. 2 тур

«Шахтар» (Україна) — «Аталанта» (Італія) — 0:3 (0:2)

Голи: Джімшіті (21), Лукман (44), Белланова (48).

«Шахтар»: Різник, Матвієнко, Бондар, Грам (Конопля, 46), Педро Енріке, Степаненко (Бондаренко, 63), Марлон (Кевін, 63), Зубков (Невертон, 75), Судаков, Криськів, Егіналду (Траоре, 63).

«Аталанта»: Карнесеккі, Коссуну (Годфрі, 83), Джімшіті (Пашалич, 46), Колашинац, Белланова (Куадрадо, 75), Едерсон, Де Роон, Дзаппакоста, Самарджич, Де Кетеларе (Дзаньоло, 60), Лукман (Ретегі, 60).

Арбітр: Жоау Піньєйру (Португалія).

Попереджені: Грам (20) — Дзаньоло (78), Гасперіні (78, не на полі), Едерсон (84).

2 жовтня. Гельзенхірхен. Стадіон «Арена Ауф Шальке».

Сообщение Ліга чемпіонів. «Шахтар» у номінально домашньому матчі поступився «Аталанті» появились сначала на Газета МИГ.