Лікар з фотоапаратом: у Запорізькому фотоклубі відкрилася нова виставка

Геннадій Лещенко працює у 3-й міській лікарні, медицині присвятив все своє життя. Разом з тим, зі студентської лави не випускає з рук фотоапарат. Наразі ж відкриває свою персональну виставку, де зібрані кращі роботи. У пейзажах застигла природа рідного краю, а портрети змушують зазирнути у сутність зображеної людини.

Особливу увагу автор приділяє деталям, зокрема, пластиці рук. Руки — особливо цікаві як для фотохудожників, так і для живописців. Адже в них, як і в очах, можна розгледіти душу людини, – кажуть митці.

Частину зали займає експозиція із зображенням медиків під час роботи. Автор каже, такі моменти рідко хто показує, тому і вирішив продемонструвати життя медицини під різним кутом. В об’єктив потрапила і директорка міської лікарні №3 Олена Івахненко.

“Це показує не тільки ту людину, але показує і погляд майстра на цю людину, що не завжди збігається з поглядами інших людей і дозволяє подивитися і на майстра іншими очима, і на цю людину. Тому дуже цікаві моменти лікарської роботи, які відображені у фотозйомці”, – розповіла директорка Запорізької міської лікарні №3 Олена Івахненко.

У роботах Геннадія Лещенка є подих життя, справжність та щирість. Адже ті, хто бачить красу у простих речах заслуговує на визнання.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/likar-z-fotoaparatom-u-zaporizkomu-fotoklubi-vidkrilasja-nova-vistavka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=likar-z-fotoaparatom-u-zaporizkomu-fotoklubi-vidkrilasja-nova-vistavka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top