Лікарні Запорізької області отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО “Справа Громад”

Сьогодні КУ БМР «Бердянське територіальне медичне об‘єднання» та КНП «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» (м. Мелітополь) отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад», які будуть розподілені по ковідним шпиталям.

Кисневе обладнання передали голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції в  Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко,  депутат ЗОР, керівник Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність» Олег Чернов та депутат облради, представник ГО «Справа Громад» Андрій Хімічев.

«Це тільки перша партія. Скоро життєво необхідна апаратура буде доставлена і в інші медичні заклади області, які надають допомогу хворим на COVID-19, – зазначив Ігор Артюшенко,

«Тільки для Запорізької області у квітні фонд передав сто сертифікованих захисних костюмів та окулярів в обласну клінічну інфекційну лікарню. В травні понад 500 костюмів було розподілено закладами з надання медичної допомоги в Запорізькій області. Крім того, Фонд оновив апарати ШВЛ для Бердянського територіального медичного об’єднання.

І допомога не припиняється. У вересні разом з однопартійцями передав 400 ІФА-тестів до Бердянського територіального медичного об’єднання.

Дякую медичним працівникам за жертовну працю. І дякую Петру Порошенку за благодійну допомогу», –  додав він».

Кисневі концентратори є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. В той же час вони є далеко не у всіх лікарнях.

Директор Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров наголосив, що наразі кисневе обладнання вкрай необхідне для медзакладів.

«Киснетерапія – це унікальний метод лікування кисневого голодування у пацієнтів з порушенням дихання. Всі пацієнти нашого шпиталю потребують його. Дякую Фонду Порошенка за надану допомогу», – сказав Дмитро Єгоров.

Потрібність і дефіцит такого обладнання відзначили і лікарі мелітопольського медзакладу.

«Кисневі концентратори – це такий момент, коли терміново виникає необхідність кудись перевезти пацієнта. Це вкрай необхідна і потрібна річ. Якщо виникають якісь форс-мажорні обставини, то кисневий концентратор завжди замінить кисень, який є у нас централізований», – зазначила начальник Мелітопольського відділу охорони здоров’я  Лариса Саприкіна.

«В умовах пандемії концентратори – це дуже важливо, це допомога, якої дуже не вистачає», – додав лікар-хірург Андрій Радченко.

Наразі Фонд Порошенка з волонтерами відправили в українські лікарні 50 кисневих концентраторів. Чергові партії надходитимуть в медзаклади найближчим часом, адже наразі триває збір на закупівлю кисневого обладнання.

Фонд Порошенка, ГО «Справа Громад» та партія «Європейська Солідарність» закликає небайдужих українців долучитись до збору коштів на придбання.

Долучитись і перерахувати благодійну допомогу можна за реквізитами:

Приватбанк (картка ГО «Справа Громад»)

5169 3305 2043 6350

У призначенні платежу, будь ласка – «благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б»

На рахунок:

Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД

IBAN рахунок: UA183052990000026003046205728

Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від (П.І.Б, або організація)

Сообщение Лікарні Запорізької області отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО “Справа Громад” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/likarni-zaporizkoi-oblasti-otrimali-kisnevi-koncentratori-vid-fondu-poroshenka-ta-go-sprava-gromad.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top