Лінія фронту наближається до Бердянська, а в Мелітополі рашисти готуються до оборони

Все частіше мешканці Бердянська в різних районах міста чують відлуння вибухів. Разом з тим, Генштаб ЗСУ все частіше підтверджує знищення ворожих позицій в Маріуполі, Токмаку та Мелітополі.

Сьогодні, 2 березня бердянці знову чують віддалені звуки вибухів, про що повідомляють в соціальних мережах, пише видання «Бердянськ Сьогодні».

Крім цього, у захоплений Мелітополь Запорізької області російські окупанти масово завозять військову техніку та особовий склад. Зокрема вранці у середу, 1 березня, через Мелітополь у бік Запоріжжя та Запорізької лінії фронту їхало понад 50 одиниць техніки, повідомляє мер міста Іван Федоров.

Окупанти готуються до оборони міста та його утримання. Про це свідчить те, що вони намагаються упорядкувати чотири бомбосховища, якими користуватимуться. Також навколо Мелітополя щонайменше у двох локаціях ворог розмістив свої тренувальні полігони, на яких тренує мобілізованих.

«Вони намагаються звезти велику кількість особового складу, оборонних рубежів, щоб утримати місто, але це їм точно не вдасться, тому що наші Збройні сили мають інші плани», — додав мер.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/liniia-frontu-nablyzhaietsia-do-berdianska-a-v-melitopoli-rashysty-hotuiutsia-do-oborony.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top