Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Вилучили тони кольорових металів: з території запорізького держпідприємства намагались викрасти…Уражено НПЗ та інші важливі цілі росіян – ГенштабСили оборони завдали удари по складу, військовій техніці та живій…Естонська розвідка: росія виробила понад 7 млн боєприпасів і готується…Допис запорізького ТРЦ у соцмережі увійшов до списку найрезонансніших публікацій…Не панікувати і повзти: покрокова інструкція, що робити, якщо провалилися…Сестри Завальські перезапускають гурт «Алібі»? Їхній легендарний хіт «Табу» зазвучав…Переговори з РФ: Зеленський назвав пропозицію США, від якої ніхто…Ідеологічний вплив через релігію: в окупованому Мелітополі продовжується пропагандистська обробка…«Справа Тимошенко» як індикатор стану верховенства права в Україні

Лисогірка прощається з Героєм: загинув Андрій Проценко

З глибоким сумом повідомляємо про загибель Захисника України — Проценка Андрія Олександровича, 2004 року народження, мешканця села Лисогірка Запорізького району.

26 листопада 2025 року Андрій, стрілець-санітар, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок у бою за Україну, її незалежність і свободу, героїчно загинув під час відсічі збройної агресії в районі населеного пункту Шахове Покровського району Донецької області.

Андрій був талановитою та щирою людиною. Успішно навчався у школі та університеті, мав хист до малювання, закінчив художню школу. Вів активний спосіб життя, захоплювався спортом і грав у футбол. Був товариським, мав багато друзів, дуже любив дітей і свою родину. На нього завжди можна було покластися.

У старших класах Андрій грав у страйкбол і вже тоді мав сильне бажання захищати Батьківщину. Після закінчення університету він одразу підписав контракт і вступив до лав Збройних сил України. Про це важливе рішення знав лише його найкращий друг.

У Героя залишилися батьки, брат та сестра.


The post Лисогірка прощається з Героєм: загинув Андрій Проценко first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top