Люблю свою роботу за нестандартні завдання: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”

28-річний майстер комбінату «Запоріжсталь» Антон Проломов вважає, що прагнення вчитися допомогло йому професійно вирости

У свої 28 років запорожець Антон Проломов працює змінним майстром відвантаження цеху гарячої прокатки тонкого листа комбінату «Запоріжсталь». Під його керівництвом трудиться 12 осіб.

Запоріжсталь

— Люблю свою роботу за нестандартні завдання — завжди працює мозок, шукаєш рішення, — розповідає «Индустриалке» Антон Проломов. — Кожна зміна приносить нові завдання, немає монотонності. Наше завдання -відвантажити готову продукцію. Треба спланувати який метал піде, зорієнтуватися по терміновості замовлень, за схемами навантаження. Працюємо в команді — прислухаюся до думки підлеглих, консультуюся з ними.

На комбінаті мене завжди вражала масштабність виробництва. І подобається те, що є стабільність, що дуже важливо, особливо у світлі останніх подій.

Запоріжсталь

— Чому ви обрали цю професію?

— На вибір багато в чому вплинули батьки, які тут працювали, як і їхні батьки. Батько продовжує трудитися, а мати — на пенсії. Я часто чув від них про роботу на «Запоріжсталі» і навіть неодноразово бував, коли була така можливість.

Я навчався в інженерній академії за спеціальністю «Обробка металів тиском» і у мене на «Запоріжсталі» проходила вся практика. І після практики прийшов сюди працювати. Починав з посади оператора поста управління стану холодної прокатки.

Працюю на комбінаті вже понад п’ять років.

Запоріжсталь

— Які були труднощі на початку професійного шляху?

— Можна сказати, з дитинства був знайомий з виробництвом, все знав. І особливих труднощів не було. Крім того, у мене були наставники. Спочатку — бригадир на стані, потім — старші майстри, начальники дільниць, змінні майстри. Вони дали мені велику базу знань і умінь.
— Як потім розвивалася ваша кар’єра?

— Був бригадиром по денній бригаді, підміняв старших майстрів. Потім став бригадиром на відвантаженні в цьому цеху, де мене навчили. Помітили, що я багато знаю, прагну вчитися, практикую. Почали ставити на підміну. Коли з’явилася вакансія змінного майстра відвантаження, то призначили мене. Тому, що вже не перший рік перебував у кадровому резерві

— Чи допомогла участь у корпоративних проєктах Метінвесту?

— Так, неодноразово брав участь у СПП (система подачі пропозицій), КБВ (команда безперервного вдосконалення), в першій школі «Молодих лідерів Метінвесту».
А ще — ставив багато запитань начальникам. Вони мені відповідали, допомагали розібратися. Бачили, що прагну вчитися тому, що відбувається. Вважаю, що завдяки цьому вийшло професійно вирости.

Запоріжсталь

— Які у вас цілі в подальшій роботі?

— Звичайно, хотілося б професійно зростати і надалі, отримувати нові знання, мені це цікаво.

Фото автора

Сообщение Люблю свою роботу за нестандартні завдання: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі” появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/lyublyu-svoyu-robotu-za-nestandartni-zavdannya-yak-molodiy-pratsivnik-zrobiv-kar-yeru-na-zaporizhstali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top