Людина після ВЛК має прийти до війська, — голова ЗОВА Іван Федоров

Більша частина Запорізької області вже третій рік захоплена окупантами. Обласний центр і 30% території регіону залишаються під контролем України.

У регіоні відбуваються активні бойові дії, а сам обласний центр регулярно перебуває під обстрілами російських окупантів і зазнає чималих руйнувань. Невдалий український контрнаступ минулого року і нинішній брак зброї та інших ресурсів змушують і цивільне, і військове командування зосередитися на обороні.

На початку лютого, президент призначив керівником Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова, міського голову тимчасово окупованого Мелітополя. Про перший місяць роботи на новій посаді Іван Федоров розповів в інтерв’ю «Главкому».

— У середині грудня міністр оборони Рустем Умєров казав, що очікує від органів місцевого самоврядування не тільки допомоги у зведенні фортифікаційних споруд, а й у посиленні мобілізації. Яким чином обласна влада допомагає військовим у цій справі?

— Дійсно, мобілізація – у пріоритеті нашої роботи. Дійсно, вона складається з багатьох чинників: починаючи з того, що ТЦК та наші органи місцевого самоврядування мають вручити повістку. Потім, якщо людина не з’явилася до територіального центру комплектації у вказаний у повістці час, Нацполіція її має оголосити у розшук та знайти. Як знайдуть, то людину мають відправити до військово-лікарської комісії (ВЛК), яка у свою чергу має ідеально відпрацювати. Далі людина після ВЛК має прийти до війська. Сьогодні у нас є координація абсолютно з усіма структурами для того, щоби якісно відпрацювати на кожному етапі. Тому координація за нами, лідерська роль за ТЦК, сприяння за усіма структурами, хто у цьому пулі роботи.

Підписуйтесь на Акцент в

  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/lyudina-pislya-vlk-maye-prijti-do-vijska-golova-zova-ivan-fedorov/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top