Людмила Крижановська – про строкову службу, яку обіцяв скасувати Зеленський

Володимир Зеленський сьогодні підписав указ про призов до армії. Тепер українських юнаків будуть брати до війська у 18 років, як це було до указу Порошенка.

Нагадаємо, в часи президентства Петра Порошенка, хлопців запрошували на службу в 20 років.

У документів зазначено:

“Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”.

Також своїм указом Зеленський визначив період призовів. Датами призову визначено період з квітня по червень 2020 року та жовтень – грудень 2020 року.

Новина, яку сьогодні поширили в багатьох медіа викликала в українців злість та насмішку, мовляв, як можна було обіцяти одне, а робити протилежно інше?

У своєму дописі мешканка Києва Людмила Крижановська пригадує, що саме обіцяв Зеленський та що з цього вийшло.

Я дуже добре пам’ятаю, як у своїй передвиборчій програмі Зеленський задекларував перехід до контрактної армії, де відмова від строкової служби стане частиною реформування ЗСУ, а армія стане професійною, що наблизить її до стандартів НАТО.
З сьогоднішніх новин стало відомо, що строкова служба не лише не відміняється, а ще й “помолодіє” на 2 роки, призиватися будуть з 18 років, а не з 20-ти. Тобто, якщо майбутні бійці навчаються у вишах, відстрочки не буде. Це по-перше. По- друге, знову молоді та неосвічені після “учебки” на передову. В лєнті підгорає ніпадецкі. А в Ізраїлі з 18- ти закидають іксперди!? Так, з 18-ти, з відстрочкою, після закінчення вишу, всі йдуть до армії на 3 роки, більш того МО Ізраїлю оплачують навчання, проживання і щорічні відпустки в повному обсязі.
Із 191 країн світу лише 60 мають строковиків. Німеччина, Франція, Великобританія та інші країни “Старої Європи” мають професійні армії з контрактною основою.
Чинна влада за вказівкою кремля роблять все, аби знищити українське військо, зупинити реформування, і не допустити Україну до вступ в НАТО.
Мене не дивують дії уклоніста головнокомандуючого. Йому байдуже доля України. Знову повертаємось до совка, корупцій у військоматах, куплених за станом здоров’я військових посвідчень, і можливості не йти до війська.
Коли держава “косить” від війни, марно чекати від призовника, що він не буде “косити” від армії.
Здобули.

Сообщение <span style="color: #004c99;"><strong>Людмила Крижановська </strong></span>– про строкову службу, яку обіцяв скасувати Зеленський </strong></span> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/facebook/span-style-color-004c99-strong-ljudmila-krizhanovska-strong-span-pro-strokovu-sluzhbu-jaku-obicjav-skasuvati-zelenskij-strong-span.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top