Важные новости

Лють через слабкість: що змушує солдат рф чинити звірства на українській землі

У звітах та зведеннях Генерального штабу ми регулярно бачимо повідомлення про те, що стан ворога – пригнічений, і солдати армії рф не мають ані бажання, ані духу йти на фронт та безпосередньо воювати. Та, на думку Сергія Грабського, саме це і є причиною того, що в тилу ворог влаштовує жорстокі злочини проти населення.

Ворог знаходиться у стані когнітивного диссонанса. Його багато років пічкали пропагандою про те, що він йде рятувати українців від кровожадних “бандерівців”, а насправді все виявилося зовсім інакше. І, зіткнувшись з реальністю, ворог починає лютувати.

Як наголосив експерт, пригнічений моральний стан ворога може призвести до нечуваних по жорстокості злочинів проти населення.

Ворог, який деградує, який виходить за межі власної дисципліни, перетворюється на банду мародерів та вбивць. Тому тішитися низькому моральному духу ворога не варто, бо цей його стан несе реальну загрозу нашому мирному місцевому населенню, – наголосив експерт.

Тож, на думку Грабського, українцям варто підготуватися до того, що Ірпінь і Буча були далеко не єдиними та не останніми населеними пунктами, де рашисти чинили подібні нелюдські звірства. Бо наразі невідомо, що насправді коїться у тимчасово окупованих населених пунктах, та яка правда відкриється після їхньої деокупації.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ljut-cherez-slabkist-shho-zmushuie-soldat-rf-chiniti-zvirstva-na-ukrainskij-zemli/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ljut-cherez-slabkist-shho-zmushuie-soldat-rf-chiniti-zvirstva-na-ukrainskij-zemli

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top