Магнітні бурі у жовтні 2024 – коли очікувати

Магнітні бурі у жовтні 2024 – коли очікувати

Запоріжцям розповіли про небезпечні для здоров’я дати

Сонце наближається до піку своєї активності, тому на ньому дедалі частіше з’являються плями і воно викидає спалахи, що супроводжуються корональними викидами маси. Учені дали прогноз магнітних бур на жовтень 2024.

Читайте також: Місячне затемнення – запоріжці могли побачити незвичайне природне явище

За прогнозом учених кожен тиждень жовтня відзначиться магнітною бурею.

Перша сильна магнітна буря очікується на початку місяця — з 3 по 6 жовтня. Спочатку сила бурі становитиме 4 бали, потім підніметься до 5 і вище.

Наступна підвищена сонячна активність очікується з 10 по 12 жовтня. У перший день потужність досягне 4 бали, потім 5 балів 11 числа і 6 балів 12 числа.

Потім висока сонячна активність буде  з 22 по 26 жовтня. Ця буря буде тривалою, але слабкою — не вище 4 балів.

Важливо зазначити, що цей прогноз є неточним і може змінюватися протягом місяця, оскільки передбачити поведінку Сонця на такий тривалий період важко.

Що не можна робити під час магнітних бур

Метеозалежні, люди похилого віку та власники хронічних хвороб можуть відчувати нездужання в дні бурі. Найчастішими його симптомами є запаморочення, головний біль, нудота, біль у м’язах і суглобах, безсоння, дратівливість, підвищений тиск.

Щоб благополучно перенести періоди високої сонячної активності, дотримуйтеся правил здорового способу життя. У дні магнітної бурі не можна:

  • пити алкоголь та енергетичні напої, зловживати кавою;
  • їсти жирну, гостру, нездорову їжу;
  • нервувати і влазити в конфлікти;
  • порушувати режим сну;
  • нехтувати фізичною активністю.

Якщо самопочуття серйозно погіршилося і негативно впливає на працездатність, то за можливості варто взяти лікарняний і відвідати сімейного лікаря.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі  бачили північне сяйво .  У ніч із 12 на 13 серпня у різних областях України зафіксували рідкісне оптичне та дуже красиве явище – північне або полярне сяйво. Між іншим, вдруге за рік – попереднє було у травні. Ця яскрава подія сталася на тлі метеоритного потоку Персеїд, пік яких припадає на ці дні.

Джерело

Share this post

нет
scroll to top