За минулий тиждень російські удари спричинили близько 100 пошкоджень електромереж у Запорізькій області. Попри ворожі атаки енергетики повернули світло 39,5 тисячі споживачів. Про це повідомила речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко під час брифінгу в медіацентрі…
The post Майже 100 пошкоджень мереж і 39,5 тисячі заживлених споживачів за тиждень: ситуація зі світлом у Запорізькій області (ВІДЕО) first appeared on Перший Запорізький.