Малашко заявив, що не працюватиме з тими працівниками ОВА, які не пройшли поліграф

Начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко заявив, що деякі працівники адміністрації “завалили” поліграф. Такі посадовці будуть звільнені. 

Про це він повідомив під час брифінгу. 

“Чи використовували ви службове становище в корисних цілях? Відповідь ні, але насправді так. Чи отримували ви неправомірну вигоду? Ні, але так. Чи використовували ви службову інформацію у власних цілях? Ні, але знову ж так. Це коротко про результати психофізіологічних досліджень, проведених ліцензованими поліграфістами відносно представників обласної адміністрації”, — сказав він. 

Малашко додав, що наразі не називатиме імен та обставин. Але працювати з подібними людьми, за його словами, він не буде.

Нагадаємо, очільник області закликав своїх підлеглих пройти поліграф, після цього стало відомо, що деякі працівники ОВА відмовились від цього.

Раніше повідомлялось, що було звільнено заступника з питань медицини. До нього було чимало питань, зокрема, військові та цивільні скаржились на те, що з них брали гроші ща послуги, які мали надаватись безкоштовно. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3695725/malasko-zaaviv-so-ne-pracuvatime-z-timi-pracivnikami-ova-aki-ne-projsli-poligraf

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top