Малі міста Запорізької області можуть отримати спеціально обладнані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

Раніше такий транспорт від держави могли отримати лише міста районного значення та об’єднані територіальні громади (окрім ОТГ, які утворились з центром в місті обласного значення).
Умови, за яких можливе отримання такого спеціального обладнання:
— функціонування служби з перевезення (або наявність рішення про утворення її в поточному році);
— наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
— у місті має проживати не менш ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників таких спецавтомобілів;
— меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об’єднаннями, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Асоціація міст України активно співпрацює з Кабміном та Міністерством соцполітики. І одне з пріоритетних питань — розвиток сфери соціального захисту населення. АМУ неодноразово наголошувало на проблемі відсутності спеціального транспорту для перевезення осіб з інвалідністю у малих містах. І була почута.
12-го червня Кабінет міністрів України вніс відповідні зміни до Постанови, яка затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/mali-mista-zaporizkoyi-oblasti-mozhut-otrimati-spetsialno-obladnani-avtomobili-dlya-perevezennya-osib-z-invalidnistyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top