Мало того, що купили дорожче, ще й не довезли: Департамент культури і туризму Запорізької міськради має повернути гроші

Фото: Google.com

Знову відзначився Департамент культури та туризму Запорізької міськради, керівництво якого неодноразово підозрювали в розтринькуванні бюджетних коштів.

У 2017 році Департамент придбав для однієї з музичних шкіл «Повноколірний світлодіодний екран» за 1,8 млн. грн. у фірми ТОВ «Імпекс 15», яка пов’язана з керівником Сергієм Біловим, як пише «061». Цікаво, що під час торгів інші компанії пропонували в декілька разів нижчу ціну, однак перевагу надали дорожчій пропозиції, порушуючи при цьому Закон України «Про публічні закупівлі».

Дорогий екран до дітей так й не доїхав. Техніку зберігали в інших комунальних приміщеннях без відповідного упаковування, маркування та ідентифікуючих ознак.

Враховуючи вище вказані порушення, Запорізька місцева прокуратура №2 до суду Запорізької області пред’явила позовну заяву щодо визнання недійсним рішення тендерного комітету, визначення недійсним договору про закупівлю товару, застосування наслідків недійсності правочину щодо повернення коштів за вказаний товар на суму 1,8 млн. грн.

Читайте також: На Запоріжжі багатодітну сім’ю переселенців залишили без світла та води, скоро можуть дім забрати (ВІДЕО)

Источник: https://forpost.media/novosti/malo-togo-shho-kupili-dorozhche-shhe-j-ne-dovezli-departament-kulturi-j-turizmu-zaporizkoi-miskradi-maie-povernuti-groshi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top