Малювання проти булінгу: у Запоріжжі відбувся майстер-клас відомого режисера-аніматора

Малювання – це не про талант, а про задоволення, впевнений режисер-аніматор Олег Маламуж. І доводить, що не обов’язково відвідувати художню школу, аби навчитись майстерно володіти пензлем. Для цього потрібно набратись терпіння та 17 годин безперервно малювати. А на додачу за допомогою образотворчого мистецтва увесь свій позитив чи негатив можна виплеснути на папір.

Втім, майстер-клас не тривав 17 годин, адже він про швидке малювання. Протягом години учасники озброївшись олівцями, зокрема, зображували один одного.

Окрім майстер-класу з швидкого малювання, діти могли спробувати стати сценаристом. У цьому допомагала їм продюсерка Ірина Маламуж, яка розповіла дітям як створюються історії.

Проблема булінгу нині гостро стоїть у суспільстві. Із нею борються не лише в нашій країні, а й в усьому світі. Тому на заході вкотре нагадують, що можна усі конфлікти вирішувати мирно як дітям так, і дорослим.

Під час майстер-класу тривала відео зйомка. Незабаром матеріал трансформується у музичний кліп «Є інші варіанти».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/maljuvannja-proti-bulingu-u-zaporizhzhi-vidbuvsja-majster-klas-vidomogo-rezhisera-animatora/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=maljuvannja-proti-bulingu-u-zaporizhzhi-vidbuvsja-majster-klas-vidomogo-rezhisera-animatora

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top