Мама першокласника, який отримав травму голови в школі, каже що дирекція підробила документи


Мала хлопчика, який кілька тижнів тому важко травмував голову в школі зараз намагається зібрати документи та всі можливі докази, щоб покарати вчителів за халатність.

Кілька тижнів тому, мати трьох дітей та внутрішньо переміщена особа пані Тетяна отримала телефонний дзвінок зі школи, де навчаються її діти. Жінці повідомили, що її семирічному сину Іллі стало погано – його знудило і хлопчик вирвав. Тетяна у цей час була на роботі, вона, варто зазначити, мати одиначка, тож забезпечувати сім’ю мусить самотужки.  Перше, що прийшло в голову матері – можливо малюк щось не те з’їв. Тетяна повідомила, що приїхати миттєво не може, але попросить класну керівничку старшої доньки супроводжувати сина додому.

Через деякий час подзвонили вдруге і сказали, що хлопчик насправді впав і сильно вдарився головою. З часу травми до часу другого дзвінка пройшло вже близько години, розповідає мама хлопчика.

“Одразу мені не сказали, що син вдарився, просто повідомили, що вирвав. А коли приїхала знімальна група розбиратися до школи, то директорка зухвало заявила, що я відмовилася приїжджати. Як все можна було так перекрутити? Вони мені нічого не сказали. Коли подзвонили вдруге, то кілька слів промовили, мол впав і вдарився, приїдьте заберіть. Ясна річ, коли я це почула то примчалася. Тільки тоді, коли я приїхала до школи, паралельно зі мною з’явилася швидка. З того часу як Ілля вдарився пройшло півтори години. В стані шоку я вхопила сина і ми поїхали до лікарні. Того ж дня приїхала поліція і спитала чи не маю я претензій. А кому  їх повинна була пред’являти? Син на той час ще нічого не розповів, а в школі детально приховували факт халатності! Я підписала документ, що не маю претензій до вчителів. Пізніше син, однокласники та і самі вчителі зізналися, що Іллю після удару, з синьою шишкою на весь лоб, повели на урок, він там сидів поки не почав втрачати свідомість. Після того, як вирвав і стало геть зле, подзвонили мені і викликали швидку. Рвоту дитині зупиняти уколами, в нього геть не було сил. Після лікування в стаціонарі нас поставили на облік на 2 роки і відправили додому доліковуватися. З того дня сину щодня недобре, періодично з’являються сильні болі в голові і я розумію, що дитину треба детально обстежити. Збираю зараз гроші на діагностику МРТ. – розповідає для Форпост пані Тетяна.

У школі все йде за планом, хоч би хто вибачився за таку байдужість, через халатність у моєї дитини можуть бути ускладнення. Найбільше мене вразив документ, так званий акт за підсумками внутрішньої перевірки інциденту. Знаєте що там написано? Що швидку викликали одразу після удару. Безсоромні в брехливі люди, вони думають, якщо я одиначка і переселенка, то нічого довести не зможу….”

Жінка плаче та обурюються, лікування дитини обійшлося для сім’ї недешево, а гроші брати немає звідки. У школі, замість того, щоб якось залагодити провину перекручують і фактично звинуватили маму хлопчика у байдужості до власної дитини. Школа проблемна, директорка Світлана Колотова дивна і аж надто самовпевнена, кажуть батьки учнів школи №77. Нагадаємо, там нещодавно трапився серйозний конфлікт в колективі, після учениця розпилила газ у коридорі школи, в наслідок чого шпиталізували понад 20 дітей. Зараз травма у дитини і знову всі роблять вигляд, що нічого не трапилося.

Окрім цього, у школі де навчається близько 500 дітей немає медичного працівника, кажуть – нема бажаючих, але і оголошення про вакансію теж немає. Може просто не шукають?

Источник: https://forpost.media/novosti/mama-pershoklasnika-jakij-otrimav-travmu-golovi-v-shkoli-kazhe-shho-direkcija-pidrobila-dokumenti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top