Масова ліквідація росіян у Мелітополі: чи початок це деокупації (ВІДЕО)

ЗСУ ліквідували більше 200 росіян внаслідок удару по Мелітополю.

Про що це свідчить, в ефірі Радіо НВ розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Новий етап?

«Йдеться про точковий удар накопичення як живої сили, так і техніки окупаційних військ. Це показовий момент. Для розуміння ситуації: це так званий каскадний характер планування операції, перший етап якого — нанесення вогневого ураження по місцях накопичення важкої бронетехніки, складах з БК і місцях розквартирування окупаційної армії», — зазначив Снєгирьов.

Саме каскадний характер звільнення територій, за словами експерта, був започаткований під час деокупації правобережжя Херсонської області.

«Можемо давати обережні прогнози щодо початку деокупації Запорізької області. Мелітополь — це ключовий логістичний хаб. Контроль над цим містом дає можливість фактичної деокупації не лише Запорізької області, а й Херсонської, і виходу на адмінкордони Автономної республіки Крим», — розповів Снєгирьов.

Також контроль Україною Мелітополя, на думку експерта, поставить під загрозу основне так зване досягнення військ РФ — сухопутний коридор з окупованих території Донецької, Луганської областей до Криму:

«Таким чином ми розрізаємо, розчленовуємо окупаційне угруповання, яке зосереджене на тимчасово окупованих територіях Донецької області і Автономної республіки Крим плюс лівобережжя Херсонської області». var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Зруйноване «лігво» окупантів

Нагадаємо, вночі 11 грудня, одразу кілька точкових ударів було нанесено по місцям розташування росіян у Мелітополі. Відео з ресторану «Привал мисливця», куди також прилетіло, було опубліковано в мережі кадирівцями, що там перебували.

Як видно на подяку, кількість постраждалих дуже велика — вся територія знаходиться в огні. Автор відео шукає виживших і рахує їх. А також бідкається: «Здєсь такоє красівоє мєсто біло… Разнєсло нах»… Моніторингові групи також повідомляють, що ввечері у ресторані були соратники гауляйтера Балицького, у якого вчора був день народження, а також кадирівці. Нібито там перебував і наближений до Кадирова Мурад Саїдов.

Коли можливий контрнаступ

Збройні сили Україні продовжать контрнаступальні дії, коли ґрунт замерзне й стане більш придатним для проходу військової техніки.

Такий прогноз озвучив Міністр оборони України Олексій Резніков на спільному брифінгу з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном у Медіацентрі Одеса — Україна. За його словами, під час переходу від сухої осені до ще не морозної зими спостерігалися дуже важкі умови для атак.

«Тому що вогкий ґрунт, і колісна техніка майже не може проходити. Я думаю, що це зменшення активності має місце через погодні умови. Але українські Збройні сили не думають зупинятися. Тому, використовуючи момент, коли ґрунт стане більш твердим, я переконаний, що ми будемо продовжувати наші контратаки, кампанію зі звільнення наших територій», — заявив Резніков.

Міністр додав, що цілі України не змінювалися — необхідно звільнити всі тимчасово окуповані території до стану на 1991 рік. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/masova-likvidatsiya-rosiyan-u-melitopoli-chi-pochatok-tse-deokupatsiyi-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top