Масова розсилка посилань: запоріжці можуть отримувати SMS від «DBR INFO» із закликом (ФОТО)

На телефони українців можуть приходити повідомлення від користувача «DBR INFO»: у них абоненту пропонують перейти за посиланням.

Про все, що відомо про масову розсилку — детально інформує Акцент.

Так, 16 жовтня на мобільні телефони українських абонентів могли надходити повідомлення від користувача з назвою «DBR_INFO», які містять наступний текст:

«Українці! Боротьба з корупцією — важлива складова Перемоги. ДБР закликає не давати хабарі, а якщо вас змушують — звертайтеся до нас. Наша підслідність: чиновники, правоохоронці, військові, судді».

Скріншот повідомлення, отриманого на смартфон. Джерело: Акцент.

Далі наявне посилання з мобільним номером.

https://dbr.gov.ua/pov-crime, за тел.:+380443002707.

Перейшовши за ним, користувач опиняється на сторінці онлайн-форми «Повідомлення про кримінальне правопорушення» офіційного сайту Державного бюро розслідувань (ДБР), де громадяни можуть повідомити про злочини, які стосуються корупції (хабарів).

Скріншот сторінки, яка відкривається після переходу за посиланням. Фото: Акцент.

Зазначимо, що наразі Держбюро розслідувань не попереджало про масову розсилку на номери українських мобільних операторів: будь-які коментарі на цей час відсутні.

Нагадаємо: як повідомляв Акцент, раніше жителям Запоріжжя та області на мобільні телефони могли приходити SMS-повідомлення від користувача «SBU UVAGA» з посиланням.

Жителі Запоріжжя можуть отримати SMS-повідомлення від «SBU UVAGA»: що відомо (ФОТО)

Дивіться також: ЗСУ нанесли потужний удар ракетами ATACMS по аеродрому в Бердянську, — росЗМІ (ВІДЕО) (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/masova-rozsilka-posilan-zaporizhtsi-mozhut-otrimuvati-sms-vid-dbr-info-iz-zaklikom-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top