Масова вакцинація: в Запоріжжі продовжується боротьба з COVID-19

Зробити це можна у п’яти пунктах у кожному районі обласного центру. Вакцинація проходитиме на базах центрів первинної медико-санітарної допомоги.

“Першочергово щеплення роблять людям віком старше 60 років. Всім можна буде зробити безпосередньо, але, звичайно, лікаря спитайте чи немає загострення якихось супутніх хвороб, щоб вакцинація пройшла спокійно і нормально. Подивимось цей варіант роботи, може розглянемо і зробимо публічний ще який центр десь в центрі міста з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Хочу звернути увагу — скільки ми зробимо щеплень до початку сезону осіннього — бажано щеплення робити раніше, тому що імунітет виробляється місяць, два, залежності від організму. Тому краще це зробити до вересня місяця. Літо має бути присвячено тому, щоб кожен з нас приділив 5 хвилин своєму здоров’ю”, – зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Нагадаємо, центри працюватимуть з 09.00 до 15.00 у вихідні дні на базі 5 закладів охорони здоров’я первинної ланки. Щеплення безкоштовно здійснюватимуться двократно з інтервалом у 28 днів вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/masova-vakcinacija-v-zaporizhzhi-prodovzhujut-borotbu-z-covid-19/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=masova-vakcinacija-v-zaporizhzhi-prodovzhujut-borotbu-z-covid-19

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top