Матір підлітка, якого підпалили у Бердянську заради відео, розповіла подробиці: родичі хлопця звинувачують його маму

Під час підліткових ігор у Запоріжжі, 29-го грудня, 12-річний Володя Рукавішніков потрапив до реанімації з 30% опіками тіла. Тоді повідомили, що на це хлопець погодився добровільно і вони з друзями просто знімали відео для сторіс у соцмережах.

Для цього двоє друзів потерпілого зібралися у одного з них, коли нікого з дорослих не було вдома, облили хлопця спиртом та підпалили. Весь процес знімали на телефон. Підлітки пояснили, що сподівалися лише на вогонь, без опіків. Потім загасили товариша у ванній кімнаті, та злякавшись скоєного, відвели  його додому.  Швидку допомогу викликала вже мати хлопця.

Трохи згодом з’явилось відео, в якому хопчик, вже з лікарняного ліжка, розповідав місцевим волонтерам про те, що спочатку він відмовлявся і не хотів, щоб його підпалювали. Втім, після того як його поставили перед вибором або 100 щиглів або підпалити на ньому речі – погодився.

У подіях того дня розбирались журналісти програми «Стосується кожного».

Мати Володі – Наталя розповіла, що не відпускала його до друзів того вечора, але він самовільно втік з дому в гості до свого друга Кирила.

«Близько 10-ї години вечора він втік. Я відволіклась розмовами з сусідкою, а оскільки ми живемо у гуртожитку, то й не звернула уваги, що він вийшов з кімнати. Вже об 11 Вова прибіг додому з опіками», – розповіла жінка в ефірі програми.

Згадуючи події того дня, Наталя розповіла, що її син прийшов додому без спідньої білизни та в чужих речах. На ньому висіла «обпалена» шкіра. Як зізнався їй Вова, хлопці завчасно підготували спирт і коли він прийшов пляшка вже стояла й чекала на «ігри». Хлопець розповів, що одному з його друзів уже підпалювали речі, але не спиртом, а дезодорантом.

Суперечностей цій історії додає той факт, що на допомогу родині прийшли лише волонетри, а ось родичі звинуватили Наталю у халатності та неналежному вихованні хлопця. Батько Володі ув’язнений за статтею, яка пов’язана з наркотиками тому вона виховувала хлопця одна. Виявляється, що з 2-х до 12-ти років хлопчик жив у родичів його батька, а саме у своєї тітки. Також родичі звинувачують маму у пияцтві та тому, що аліменти, які виплачує батько з тюрми – не доходять до сина.

Батьки підлітків, яких звинувачують в підпалі, потурають постраждалому і вважають, що винен у всьому Володя. Начебто він вже пив алкоголь, ходив жебракував та хотів «козирнути» перед однолітками.

Волонерка, яка знає всю ситуацію і допомагає родині висловилась, що того вечора діти грали, але дійшло до моменту, коли Вова не міг контролювати ситуацію. В якийсь момент жарти припинили бути жартами. Хто винен у ситуації буде розбиратись слідство.

Наразі хлопчик знаходиться в лікарні, з ним працюють медики та психологи. Йому все ще потрібна пересадка шкіри, проте, в порівнянні з першим днями його стан більш-менш стабілізувався.

Сообщение Матір підлітка, якого підпалили у Бердянську заради відео, розповіла подробиці: родичі хлопця звинувачують його маму появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/matir-pidlitka-jakogo-pidpalili-u-berdjansku-zaradi-video-rozpovila-podrobici-rodichi-hlopcja-zvinuvachujut-jogo-mamu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top