МАУ скасував рейси до Єревану із України

Загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном відзначилось на розкладі авіарейсів. Так. із України тимчасово припиненені рейси до Єревану. Таке рішення прийняв Центр управління ризиками авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України”.

Відповідне рішення було прийнято після аналізу ризиків фахівцями МАУ під час вечірнього брифінгу 27 вересня, сказано на сайті компанії. Необхідність здійснення заходу обумовлена, в тому числі, введенням воєнного стану та мобілізацією в Вірменії, пише Обозреватель.

“Ми в компанії оцінили всі можливі ризики і вирішили – виконання рейсу в Єреван неможливе до роз’яснень щодо наших подальших дій із боку авіаційної влади України та офіційної позиції Баку та Єревана щодо забезпечення безпеки авіаційного простору в небі над Азербайджаном і Вірменією”, – зазначив керівник авіакомпанії Євген Дихне.

Найближчий рейс МАУ до столиці Вірменії Єреван повинен був відбутися за розкладом 28 вересня в UTC 17.00

Представники компанії пообіцяли забезпечити необхідну комунікацію з пасажирами рейсу і надати їм всю необхідну підтримку.

Рейси авіакомпанії МАУ до Баку повинні виконуватися з 4 жовтня поточного року. Рішення щодо виконання рейсів буде прийнято з урахуванням оновлення інформації.

У МАУ підкреслили, що безпека пасажирів і екіпажів є незмінним пріоритетом авіакомпанії.

Сообщение МАУ скасував рейси до Єревану із України появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/mau-skasuvav-rejsi-do-ierevanu-iz-ukraini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top