Майже після місячної перерви запорізький «ЗТР» провів перший у новому році матч

Команда Віталія Ната приймала у себе вдома аутсайдерів української Суперліги — «СКА-Львів».

Перемогу запорізького клубу можна було передбачити ще до початку гри, так і сталось. «ЗТР» просто засипав голами суперника, як уболівальник грошима улюблений клуб. Хлопець з трибун, випадково впустив гаманець на майданчик, з якого посипались гривні.

На кілька хвилин гру зупинили, гроші повернули його власнику, та продовжили двобій. Як не прагнули гості хоч трохи наблизитись у рахунку до «ЗТРу» – все марно. На перерву команди пішли із результатом — 24:6, на користь запоріжців.

У другому таймі нічого не змінилось. «ЗТР» продовжив із легкістю пробивати захист суперників і влучати точно у ціль. До фінальної сирени львів’янам вдалось забити лише сім голів. У підсумку із розгромним рахунком – 50:13 команда Віталія Ната взяла гору. Як зазначив керманич «ЗТРу», якби провели повноцінне тренування, воно більше принесло користі, ніж ця гра. Адже далі на запоріжців чекають важкі матчі у Балтійській Лізі.

Гравці готові викладатись на максимум. Їм необхідно вигравати, адже у цьому сезоні дещо змінили регламент у Балтійській Лізі.

18 січня «ЗТР» зустрінеться із командою з Естонії «Полва Сервіті», а 20 зіграють із литовським колективом «Драгунас Клайпеда».