Мажоритарники Запорізької області: більше всіх обіцянок виконав Ігор Артюшенко – 71%

В Запорізькій області 9 народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах. За даними аналітичного порталу “Слово і Діло” більше всіх обіцянок виконав Ігор Артюшенко – 71%, до того ж він був майже на всіх засіданнях Верховної Ради. 

З 28 обіцянок Артюшенко провалив лише 4. Багато виконані обіцянки депутата відносяться до його законотворчої діяльності. Так, Артюшенко виконав зобов’язання зі своєї передвиборної програми – домагатися підвищення зарплати медичним працівникам. Він підтримав прийняття бюджету-2017, який передбачав підвищення зарплата лікарів в залежності від їх категорії (від 3 тис. 960 до 8 тис. 475 грн). Також Ігор Артюшенко голосував за «фінансові» закони, що запустили медреформу і сприяли підвищенню заробітку лікарів.

До сих пір нардепу не надали можливість виконати обіцянку про те, що він буде голосувати за законопроект, яким ОТГ надається право власності на землю за межами населених пунктів. Відповідний законопроект був зареєстрований у Раді в 2017 році, проте так і не був винесений на голосування.

Микола Фролов впорався з 69% обіцянок. Нардеп провалив передвиборчу обіцянку сприяти впровадженню прозорої структури власності ЗМІ.

Однак в момент, коли Рада прийняла проект закону про забезпечення прозорості власності ЗМІ, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення, Фролов був відсутній в залі.

Ще одна обіцянка нардепа може так і не здійснитися. У своїй передвиборчій програмі Фролов запевнив, що буде домагатися проведення люстрації судових, правоохоронних, податкових та митних органах.

Нагадаємо, що закон про очищення влади досі перебуває на розгляді КСУ, а тим часом багато люструвати чиновники через суд відновилися на посадах.

Сергій Валентіров впорався з 59% обіцянок. Він провалив два завіреня і обидва не торкалися його депутатських повноважень. Три роки тому нардеп пообіцяв, що його фонд щомісяця надаватиме фінансову допомогу футбольної дитячо-юнацькій спортивній школі «Дизелист», але «протримався» всього пів року. За місяць нардеп перерахував клубу 3 тис. грн. Через рік директор ДЮСШ «Дизелист» Володимир Тумановський повідомив, що клуб отримав від депутата 18 тис. грн, але, за його словами, з грудня 2016 роки її надання припинилося.

Решта мажоритарників Запорізької області виконали набагато менше половини своїх запевнень.

В’ячеслав Богуслаєв впорався лише з 33% обіцяного виборцям, при цьому побив антирекорд області – пропустив найбільше засідань Ради в порівнянні зі своїми колегами-мажоритарниками. За даними електронної реєстрації, його не було на 517 засіданнях.

Більшість невиконаних обіцянок нардепа стосуються його передвиборної програми і законотворчої діяльності. Богуслаєв обіцяв, що буде сприяти створенню держпрограм по формуванню і розвитку внутрішнього ринку продукції вітчизняного виробництва. Майже за п’ять років Рада прийняла понад шість законопроектів на зазначену тему, однак нардеп ні одного не підтримав.

Аутсайдером області став Олександр Пономарьов, Який дав всього 8 обіцянок, але за час роботи в Раді не виконав жодного. При цьому він жодного разу не виступав у парламенті і пропустив 138 засідань.

Джерело: Слово і Діло

Источник: https://forpost.media/glavnoe/strong-mazhoritarniki-zaporizkoi-oblasti-bilshe-vsih-obicjanok-vikonav-igor-artjushenko-71-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top