Медична реформа в Запоріжжі: які лікарні планують об’єднати

Сьогодні, 1 травня, під час засідання постійної депутатської комісії з охорони здоров’я йшло обговорення щодо подальшої реорганізації медичної галузі.

Розглядається можливість об’єднання міських лікарень №6 і 10 та пологового будинку №3 з лікарнею екстреної та швидкої медичної допомоги. Крім того, планується приєднати першу лікарню до сьомої. Реорганізація інших міських лікарень також у планах, щоб це надавало можливість відповідати вимогам НСЗУ, про це повідомляє пресслужба міськради.

«Учасники заходу підкреслили важливість побудови єдиної системи медичної допомоги та готовність сприяти забезпеченню мешканців та гостей міста якісною медичною допомогою», — йдеться у повідомленні.

На нараді були присутні новообрана заступниця міського голови Елла Слепян, заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Будяк та директорка департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Вікторія Клименко.

Нагадаємо,Міністерство освіти і науки України затвердило перші проєкти обласної команди. У Запорізькій області розпочнуть будівництво перших п’яти підземних шкіл. Загальна субвенція від держави складатиме до 500 млн грн. У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/medychna-reforma-v-zaporizhzhi-iaki-likarni-planuiut-ob-iednaty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top