Мелітопольці вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвим, серед яких були їхні земляки

Мешканці Мелітополя вшанували пам’ять 26 курсантів та офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил,  загиблих в авіакатастрофі віськовотранспортного літака  «АН-26»  на Харківщині.

Трагедія під Чугуєвом сколихнула Мелітополь. Звістка  про авіакатастрофу літака «АН-26» Збройних сил України, в результаті якої ввечері 25 вересня поблизу Чугуєва загинули 26 курсантів та офіцерів Харківського національного університету Повітряних сил  ім. І. Кожедуба, зібрала на площі  Перемоги в Мелітополі десятки місцевих мешканців.

На паніхіду прийшли вдови льотчиків «ІЛ-76»,  загиблих  у 2014 році під Луганськом в результаті збиття літака терористами, місцевий актив  партії  «Європейська Солідарність», серед яких – ветерани АТО та волонтери, небайдужі містяни.

Як повідомляє у Facebook «Європейська Солідарність.Мелітополь,  містяни не змогли залишитися осторонь цієї трагедії, адже  горе  прийшло  у 26 українських родин. Серед загиблих у  цій авіакатастрофі є й  мелітопольці.

Це  мешканець Мелітополя  – курсант  ХНУПС ім Івана Кожедуба Олександр Скочков – 2000 р.н –  син Ігоря Скочкова –  пілота  ІЛ-76, збитого терористами  у 2014 році під Луганськом,  гвардії капітана, штурмана авіаційної ескадрильї 25-ї гвардійської військово-транспортної авіаційної бригади Збройних сил України (м. Мелітополь); мешканець с. Терпіння Мелітопольского району Запорізької області  – старший солдат військової служби за контрактом Євген Скоробагатько – 1993 р.н.;  пілот  загиблого «АН-26»  – майор Богдан Кишеня –  1990 р.н. – який певний час мешкав та працював у Мелітополі.

«Ми тут збирались і коли «вагнерівців» відпустили в Росію, і по іншим важливим для України приводам. Плануємо ще провести мовчазний пікет в пам’ять загиблих», – розповіла одна з організаторок паніхіди, голова  ГО Спілка волонтерів та ветеранів АТО» Людмила Шведюк,

Учасники панихіди пом’янули загиблих у авіакатастрофі курсантів та офіцерів.  На завершення заходу, мелітопольці  вишукувалися живим ланцюгом уздовж проїжджої частини центрального проспекту міста, тримаючи в руках аркуші з написом «АН-76 БОЛИТЬ… ».

Сообщение Мелітопольці вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвим, серед яких були їхні земляки появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/melitopolci-vshanuvali-pam-jat-zagiblih-v-aviakatastrofi-pid-chuguievim-sered-jakih-buli-ihni-zemljaki.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top