Мелітопольські колаборанти розікрали гроші на референдум і тепер шукають «волонтерів»

Як повідомляє Центр громадського спротиву, у Мелітополі сталася абсолютно фантастична історія. Виявилося, що у окупаційної «влади» немає грошей на зарплати «спостерігачам» на так званий референдум.
Головний гауляйтер балицький разом зі своїми посіпаками ці гроші просто розікрав. Зрадник не був готовий до того, що путін і компанія так спішно і панічно зажадають «референдуму», тому потік грошей з мoскви він направив собі в карман, а не на організацію цього дійства. Наразі ж окупаційна влада намагається знайти волонтерів, які б погодилися бути “спостерігачами” на безоплатній основі. І розуміючи, що це вкрай важко, до пошуків залучають голів ОСББ. У них ледь не у примусовому порядку вимагають списки людей, які все ж таки долучаться до роботи на «референдумі».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/melitopolski-kolaboranty-rozikraly-hroshi-na-referendum-i-teper-shukaiut-volonteriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top