Мелітопольських Ромео з Джульєттою батьки й поліція шукали дві доби

Діти пішли з дому і пропали на дві доби. Батьки спочатку шукали самостійно, та врешті решт звернулися до поліції, щоб знайти дітей.

Сьогодні, 12 травня, вранці до поліції Мелітополя звернулися місцеві мешканці з заявою про зникнення їхніх неповнолітніх дітей. Як виявилося, ще 10 травня 17-річний парубок, мешканець Мелітополю, який навчається в 11 класі однієї з місцевих шкіл, та 16-річна дівчина, мешканка Мелітополю, студентка одного з місцевих навчальних закладів, близько 16:00 пішли гуляти та не повернулися до дому. Вже ввечорі батьки почали розшукувати дітей самостійно, запитували про можливе місцезнаходження в друзів. Телефони закоханих були вимкнені, тож батьки не на жарт злякалися за їхню безпеку. Коли пройшла доба, вирішили звернутися до поліції.

Ювенальна поліція швидко відреагувала, разом з патрульними було відпрацьовано всі можливі місця знаходження дітей. Їх знайшли на стадіоні у парку та доставили до райвідділку. Там діти пояснили, що весь цей час гуляли містом разом з друзями. Де ночували — не відомо. Про телефони відповіли, що ті розрядилися.

Підлітків повернули батькам. Наразі поліція вирішує питання про стягнення з батьків штрафів за невиконання батьківських обов’язків.

Читайте також: В Запорізькій області за добу одужало 1045 людей

Источник: https://forpost.media/novosti/melitopolskykh-romeo-z-dzhuliettoiu-batky-y-politsiia-shukaly-dvi-doby.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top