Мер окупованого міста Запорізької області повідомив, де російські військові облаштували свої позиції

Російські військові облаштували багато позицій в Енергодарі

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов у своєму телеграм-каналі повідомив, де російські військові облаштували свої позиції. Вони знаходяться і в самому місті і на території Запорізької атомної електростанції.

На території вантажного порту ВП ЗАЕС окупанти облаштували вогневі позиції. Фортифікаційні споруди та військову техніку вони розмістили за енергоблоками №1 і №6. Також росіяни облаштували окопи за територією УВТК ВП ЗАЕС.

Окопалися російські військові також біля військової частини 3042, вздовж нової дороги на ВП ЗАЕС, біля старої дороги на станцію навпроти ЗСК, на території ВОХР ВП ЗАЕС, між охолоджувальними каналами на території станції та в лісі в бік села Мічурина. На території СТО в промисловій зоні окупанти виставили свою військову техніку.

— Це лише малий відсоток відомих позицій окупантів, на яких вони мріють залишитись непомітними та захищеними. Впевнені, що кожна з цих точок відома нашим воїнам та буде відпрацьована ними у потрібний час. Несподівано, влучно, беззаперечно. Також відомі всі місця, куди розбіглись ці щури безпосередньо в місті. Так що, асвабадітєлі, готуйтесь асвабаждать місто від своєї присутності. Ось це й буде справжнє звільнення, — написав Дмитро Орлов.

Інформацію щодо розташування ворожих військ надають і енергодарці. Вони надсилають інформацію українським спецслужбам.

— Дякую усім небайдужим енергодарцям, які на прохання українських спецслужб відслідковують та своєчасно повідомляють про пересування військової техніки окупантів. Одночасно прошу не забувати про обережність та власну безпеку. Будьте впевнені, що всі місця дислокації ворога, які ви різними способами повідомляєте, одразу скеровуються у відповідні центри прийняття рішень. Ми всі маємо розуміти, що Збройними Силами України ні в якому разі не здійснюються постріли, внаслідок яких можуть постраждати мирні жителі. Тому ще раз закликаю – відслідковувати з дотриманням правил особистої безпеки та вчасно повідомляти!!! — звернувся до енергодарців голова міста Дмитро Орлов.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 липня, в Мелітополі помітили багато військової техніки окупантів. Колона рушила в бік Херсона.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Мер окупованого міста Запорізької області повідомив, де російські військові облаштували свої позиції появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mer-okupovanogo-mista-zaporizkoyi-oblasti-povidomiv-de-rosiyski-viyskovi-oblashtuvali-svoyi-pozitsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top