Мэр Запорожья назвал главные вопросы сессии

В Запорожье проходит сессии городского совета

Сегодня депутаты Запорожского городского совета рассмотрят больше 100 вопросов. Самый ожидаемый из которых, как уже писала «Индустриалка» — бюджет города на следующий год.

Перед рассмотрением повестки дня, мэр Запорожья Владимир Буряк назвал ключевые вопросы сессии.

городской голова Владимир Буряк

— Головне питання сесії – затвердження бюджету міста на 2019 рік. Хочу підкреслити, що бюджет цього року у нас соціально спрямований. Доходи складають більше 8,7 млрд, видатки — майже 8,8 млрд. грн. Близько 6 млрд. грн. видатків ми направимо на питання соціального захисту населення. Міська влада продовжуватиме підтримувати малозабезпечених громадян.

Бюджет розвитку міста міг би скласти біля 2 млрд. грн. Однак після того, як ми спрямуємо кошти на фінансування всіх додаткових статей, які не повністю покриває державний бюджет, за фактом залишиться 738 млн грн. грн.

Сьогодні ми будемо приймати міську комплексну програму соціального захисту населення Запоріжжя на 2019-2021 роки. На її реалізацію у 2019 році передбачено більше 71 млн грн.

Сподіваюся також приймемо програму “Діти Запоріжжя”, яка спрямована на допомогу дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківської турботи. Ми маємо їх комплексно підтримувати. Сьогодні на обліку в службі у справах дітей перебуває 1611 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах або не мають родини.

Ще одна важлива програма 2019 року – «Програма розвитку велоінфраструктури міста Запоріжжя на 2019 рік», якою передбачена розробка велоконцепціі по всьому місту. Працювати над її реалізацією почнемо наступного року.

Плануємо продовжувати підтримку житлового фонду, проведення ремонтів. Так, програмою розвитку та утримання житлово-комунального господарства на 2019 рік передбачено більше 500 млн грн. Плануємо також провести капремонти в 7 гуртожитках. В цьому році ми зробили такі роботи у чотирьох. Працюємо далі по плану.

городской голова Владимир Буряк

Продовжимо також компенсувати відсоткові ставки за «теплими кредитами» для ОСББ. На ці цілі в бюджеті на 2019 рік передбачено 2,5 млн грн. Люди беруть “теплі кредити” і ми маємо їх підтримувати.

Наступного року продовжуємо будувати новий термінал у запорізькому аеропорті. На що ми закладаємо у бюджеті близько 34 млн. грн. Ці останні кошти за рік, які необхідно виділити з бюджету. Все інше – кредитні кошти, відсотки за якими сплачуватиме сам аеропорт. Крім того, передбачимо кошти на продовження встановлення сучасного огородження та модернізацію обладнання.

Приймемо рішення, щодо фінансування будівництва доріг. На утримання, ремонт та будівництво доріг у бюджеті-2019 заплановано 400 млн грн.

Сьогодні ми також розглянемо низку проектів рішень щодо продовження реформування наших медичних закладів.

Я дякую депутатам за роботу протягом року і сподіваюся на плідну та конструктивну роботу сьогодні.

Читайте также: Во все районы Запорожья отправились помощники Святого Николая

Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mer-zaporozhya-nazval-glavnyie-voprosyi-sessii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top