Мэр Запорожья поблагодарил депутатов за плодотворную работу

В Запорожье сегодня проходит 34-я очередная сессия Запорожского горсовета

Перед рассмотрением повестки дня очередной 34-й сессии Запорожского горсовета мэр Владимир Буряк поблагодарил депутатов за плодотворную работу на протяжении трех лет. Напомним, первая сессия этого созыва горсовета состоялась 25 ноября три года назад.

сессия Запорожского горсовета

—Я дякую депутатам за плідну роботу. Так, у нас були розбіжності у поглядах, суперечки, але рішення на благо всього міста приймаються і Запоріжжя рухається вперед.

Ми ремонтуємо житловий фонд, ремонтуємо дороги, поповнюємо місто великими автобусами. Ми забезпечуємо стабільну роботу комунальних підприємств. Так, за 9 місяців прибуток цих підприємств склав більше 3 млрд грн. І цей результат — це наша спільна робота.

Сьогодні серед питань сесії є низка важливих. Ми підходимо до формування бюджету на 2019 рік, вносимо зміни в бюджет 2018 року. Будемо розглядати виділення коштів на сплату відсотків по кредитам на тепломодернизацію ОСББ, збільшення фінансування на утримання доріг, а також на реконструкції шляхопроводів на проспекті Металургів та Калібровій. Розглянемо також питання придбання системи автоматизацій світлофорів у місті. Сьогодні маємо плідно попрацювати. Ми повинні забезпечувати стабільність і спокій в місті Запоріжжі.

Напомним, сегодня в 9.00, согласно указу Президента, введено военное положение. Запорожская область попала в перечень 10 областей, где военное положение вводится на 30 суток, до 27 декабря. Перед началом сессии на трибуну повесили флаг Военно-морских сил Украины в знак поддержки наших моряков.

Читайте также: Мэр Запорожья рассказал о перспективах бюджета на 2019 год

Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mer-zaporozhya-poblagodaril-deputatov-za-plodotvornuyu-rabotu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top