Мэр Запорожья рассказал о перспективах бюджета на 2019 год

Мэр Запорожья рассказал о перспективах бюджета на 2019 год – ИндустриалкаМэр Запорожья Владимир Буряк сообщил, что бюджет следующего года будет социальным

Во время заседания исполнительного комитета Запорожского горсовета мэр Владимир Буряк назвал основные приоритеты, которые будут учитываться при формировании бюджета на 2019 год.

-Ми попередньо закладаємо кошти на реалізацію міських програм, які у подальшому, перед винесенням на сесію, будуть погоджуватися виконкомом, — отметил Владимир Буряк. — Так, на виконання заходів, передбачених міською комплексною програмою соціального захисту, наразі заплановано виділити з бюджету міста 122 336,896 тис. грн. Ці кошти будуть направлені на компенсацію пільгового проїзду, надання допомоги людям похилого віку, людям з інвалідністю, підтримку бійців. Тому я можу назвати бюджет соціальним. Але разом з тим ми будемо продовжувати ремонтувати дороги, реконструювати шляхопроводи, освітлення, проводити озеленення та інше. Програмою розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою на ці заходи передбачено фінансування у розмірі 706 718,022 тис. грн.

Мэр отметил, что все запорожцы в этом году отработали хорошо — за 9 месяцев доходы увеличились на 16,3%, объем промышленной продукции вырос на 4%. Наблюдается положительная тенденция роста заработной платы. Среднемесячная зарплата в Запорожье увеличилась на 31% и составила 8778 грн.

-Загальний дохід комунальних підприємств становив 3222,9 млн. грн., що на 9,7% більше, ніж було заплановано. Найбільш прибутковим є КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» — чистий прибуток – 49,8 млн.грн. Наразі нам потрібно утримувати та збільшувати ці показники.

«Индустриалка» сообщала, что заседании исполкома сегодня началось с поздравления мэра с годовщиной назначения.

Читайте также: Крупный бизнес Запорожья направил 14 млрд грн в бюджеты всех уровней

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mer-zaporozhya-rasskazal-o-perspektivah-byudzheta-na-2019-god

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top