Мешканці багатоверхівки у Запоріжжі другу добу живуть без електрики

Мешканці багатоверхівки у Олександрівському районі Запоріжжя за адресою: вул. Українська, 8-А другу добу живуть без електрики.

До дуже неприємних, але зрозумілих погодиних графіків та аварійних відключень електроенергії додалась аварія. Через це жителі цієї 9-поверхівки з 9 ранку минулої доби живуть без світла.

«Аварія трапилась 7 грудня приблизно о 21.55 за 25 хвилин після того, як по графіку у цьому будинку третьої черги відключень, увімкнули світло. А до цього електрику вимкнули о 9 ранку згідно з графіком. Вдень світло дали на півгодини, але потім знову «вирубили». Мовляв, аварійні відключення по всій країні», — розповів «Форпосту» житель будинку Станислав.

За словами мешканки 4 під’їзду будинку 8-А на вулиці Українська Вікторії, її чоловік ще вчора звернувся до служби «1580» за допомогою.

«Чоловік відразу звернувся до служби «1580» за допомогою. Адже стало зрозуміло, що це аварія з електрикою саме у будинку, а не погодинне відключення – у будинках поруч світло було! Пообіцяли розібратися, але світла немає вже другу добу», — каже Вікторія.

Жителі будинка «бомбардують» різноманітні служби міста з проханням допомоги, але марно.

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsi-bahatoverkhivky-u-zaporizhzhi-druhu-dobu-zhyvut-bez-elektryky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top