Мешканці Енергодара масово отруюються продуктами з російського супермаркета

Місцеві пабліки Енергодару повідомляють про збільшення кількості випадків отруєння продуктами харчування та алкоголем, які були придбані в супермаркеті «Мера».

Впродовж останніх кількох тижнів харчові отруєння в тимчасово окупованому місті стали вже постійним явищем. Днями енергодарці отруїлися куркою з місцевого магазину, куди російські окупанти постачають готову їжу та продукти, якість яких ніхто не контролює. Причому поза увагою залишається як сама продукція, так і умови її транспортування й зберігання.

Але це не найгірше, бо в місті, крім отруєння неякісною їжею, ставалися навіть летальні випадки внаслідок отруєння алкоголем. Раніше була також інформація про інфекційну хворобу, яка «косила» російських загарбників. Вони відчували слабкість, мали підвищену температуру, нудоту та діарею. Всі ці симптоми можуть бути спричинені інфекцією, недотриманням правил гігієни, а також вживанням неякісних продуктів та спиртного.

Тож уникайте контактів із загарбниками і дуже уважно стежте за якістю й термінами придатності харчових продуктів, ввезених у місто окупантами!

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsi-enerhodara-masovo-otruiuiutsia-produktamy-z-rosiyskoho-supermarketa.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top