Мешканці Південного мікрорайону скаржаться на неможливість дихати, через невідомий дим на вулиці (фото)

Сьогодні зранку жителі Південного мікрорайону Запоріжжя почали масово скаржитись на неможливість дихати на вулиці, всюди дим. З цією проблемою вони звертались на місцевий контакт-центр «15-80», проте у відповідь отримали відмову у перевірці якості повітря, адже еколабораторія не фінансується, тому не може працювати.

Про це повідомив місцевий екоактивіст Миколай Ралик, на своїй сторінці у «Фейсбук». До нього звернулись жителі і розповіли про проблему.«Громадський екомоніторинг показує забруднення і на правому. Веб камера показує мерію в димці. Інша вебкамера показує клуби диму, котрі з промзони йдуть в сторону правого. Схоже в нас настали несприятливі метеоумови (НМУ) коли всі викиди залишаються в місті. В цей час підприємства мають виконувати заходи по зменшенню викидів, але, схоже, всі плюють на вимоги закону.В подібних ситуаціях потрібно вийти на вулицю. і якщо ви відчуваєте нездоровий сморід, то зайдіть на сайт 15-80 і залишіть повідомлення про забруднення повітря», – заначив Миколай Ралик.

Можна також дзвонити за телефоном 067787158, але вимагати номер вашого звернення. Екоактивіст зазначив, що еколабораторія не функціонує, адже мерія більше не фінансує її і перевіряти якість повітря ніхто не приїде. Втім, декілька сотень звернень та скарг можуть подіяти та змусити владу діяти.

Читайте також: Миколай Ралик – Владі простіше знищити здоров’я сотням тисяч людей, ніж змусити олігархів витратити гроші на встановлення фільтрів

Сообщение Мешканці Південного мікрорайону скаржаться на неможливість дихати, через невідомий дим на вулиці (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanci-pivdennogo-mikrorajonu-skarzhatsja-na-nemozhlivist-dihati-cherez-nevidomij-dim-na-vulici-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top