Мешканці приватного сектору у Запоріжжі десятиріччями чекають на нові дороги

На зборах з представниками обласної ради жителі вулиці Освітянської розповідають про свою проблему. Обурені – там, де починається їхня дорога – закінчується цивілізація. Вона є головною для цієї частини приватного сектору, а вибоїни такі, що не можливо пройти. На авто тут взагалі мало хто наважується проїжджати. Місцеві неодноразово звертались з проханням зробити капітальний ремонт. Натомість – нічого не змінилось. Люди самі засипали ями будівельним сміттям, але рятувало це лише до перших злив.

На зустрічі місцеві жителі зібрали підписи під зверненням, де просять зробити капітальний ремонт дороги та вирішити проблему з освітленням, його, за словами мешканців, там немає. Громадський активіст Геннадій Коняєв впевнений, людям варто постійно нагадувати владі про свої проблеми.

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков впевнений – ремонт доріг в приватному секторі – проблема, котру треба вирішувати планомірно. А для цього – має бути програма, а під неї – кошти.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanci-privatnogo-sektoru-u-zaporizhzhi-desjatirichchjami-chekajut-na-novi-dorogi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanci-privatnogo-sektoru-u-zaporizhzhi-desjatirichchjami-chekajut-na-novi-dorogi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top