Мешканці селища на Запоріжжі 20 років живуть без води: як вирішуватимуть проблему

Понад 2000 тисячі гривень за один куб води. Такі космічні суми уже звичні для жителів села Юліївка, що у Новоолександрівській громаді. Централізованого водопостачання тут немає. Питну воду або купують у магазині, або риють колодязі та свердловини. Крім побутових незручностей така вода ще і виводить з ладу техніку. Про ці негаразди місцеві розповідають представникам обласної влади, зокрема депутатам екокомісії. До Юліївки вони приїхали на виїзну нараду, аби розібратися з питанням водопостачання. В «Облводоканалі» кажуть: кращий спосіб вирішення проблеми – прокласти водогін із сусіднього села Шевченківське. Та є у Юліївці і ті, хто проти цього. Здебільшого літні люди, які вже звикли до колодязної води, або ж ті, хто боїться, що фінансово не потягнуть проведення водоводу. Місцева влада каже: не будуть проводити воду тим, хто цього не хоче. Втім, зараз, потрібно правильно написати проект.

Якісно написаний проект може допомогти громаді отримати кошти від Державного фонду регіонального розвитку або Європейського інвестиційного банку.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanci-selishha-na-zaporizhzhi-20-rokiv-zhivut-bez-vodi-jak-virishuvatimut-problemu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanci-selishha-na-zaporizhzhi-20-rokiv-zhivut-bez-vodi-jak-virishuvatimut-problemu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top