Мешканці Запоріжжя в аеропорту зустрічають Петра Порошенка

Запоріжці разом з мешканцями інших міст України сьогодні, 17 січня, вранці зібралися в аеропорту «Жуляни» в Києві, щоб зустріти п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

Фото запоріжці викладають у соцмережах.

Гарний настрій та добрий гумор людям з усієї Запорізької області не змогло зіпсувати навіть те, що діюча влада намагалася усіляко перешкодити їхній поїздці.

«Запоріжці, мелітопольці, бердянці та приморці повідомляють, що вже доїхали в Київ, щоб зустріти Петра Порошенка. Але не без пригод. Кожен автобус по дорозі зупиняли поліцейські — перевіряли документи, фотографували номери, просто мурижили по 20-30 хвилин. Видно, що причепитися їм нема до чого — все законно, але є команда згори…. І «правоохоронці», якщо в такій ситуації їх доречно так називати, виконують цю злочинну команду Банкової. В самих Жулянах вже повно поліції, виставлені огорожі, але автобуси та інший транспорт наразі не пропускають аж за кілька кілометрів до аеропорту…. Перекрито заїзд по вул. Медовій. Люди йдуть пішки. Що ж, друзі, часи злочинця Януковича стрімко повертаються. І якщо українське суспільство промовчить та й продовжуватиме сидіти з заплющеними очима, то вони повернуться обов’язково й остаточно. До кожного з нас», — написав народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Пропонуємо разом з нами передивитися підбірку фото, які запоріжці зробили біля аеропорту в Києві в очікуванні Петра Порошенка:

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/meshkantsi-zaporizhzhia-v-aeroportu-zustrichaiut-petra-poroshenka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top