Мешканці Запоріжжя зможують поскаржитись на бездіяльність влади по телефону

У четвер, 16 березня, у Запорізькій мерії відбудеться пряма «гаряча телефонна лінія», під час якої на запитання містян відповідатиме заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк.

Мешканці Запоріжжя зможують поставити питання, дати поради, а також поскаржитись на бездіяльність або безпорадність посадовців, директорів шкіл, соцпрацівників, медиків тощо. Адже пан Васюк курує саме питання (у Запоріжжі краще казати проблеми) медицини, культури і туризму, соціальної сфери, освіти, опіки та піклування.

На жаль, Анатолій Васюк зміг лише годину приділити містянам. Дуже заклопотаний, ймовірно.

«Звертатись з 13.00 до 14.00 за телефонами 095-220-41-11 (Vodafone); 067-220-41-12 (Київстар). Розмова сплачується відповідно до умов вашого тарифного пакету переважно безкоштовно в межах мережі», — попередили у мерії.

Нагадаємо, мешканці міста Бердянськ Запорізької області, які були змушені залишити тимчасово окуповане рідне місто, оселилися зараз у прифронтовому Запоріжжі. Багато з них навчаються бути волонтерами та допомагати своїм землякам у різних сферах життя.

Як повідомляє Благодійний фонд «Бердянці — свій для своїх», «внутрішньо-переміщенні особи» — саме такий статус зараз мають ті українці, хто виїхав з окупації та у своєму новому житті постійно стикаються з безкінечними потребами (пошук роботи, житло, догляд за дітьми, медичні та соціальні питання, правовий захист тощо).

Багато з них залишаються на самоті, щодня шукаючи допомоги від державних установ, гуманітарних організацій, спонсорів тощо. Особливо це стосується вразливих верств населення, сімей з дітьми, одиноких матерів, людей з обмеженими можливостями.

«Нам хотілось би розповісти про активних бердянців, які вирішили не сидіти скласти руки а використовувати свої знання вміння та навички, набувши нову соціальну професію — «волонтер» для допомоги своїм близьким», — йдеться у повідомленні фонду.

Допомога один одному в організаціі дозвілля дітей, гуманітарна, юридична допомога, інформаційна підтримка таким саме як вони — це основні напрямки, в яких волонтери розпочали працювати, підтримуючи бердянців, які виїхали з окупації.

Читайте також:  США повернули Україні скіфські мечі та половецьку шаблю, які вкрали окупанти

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsi-zaporizhzhia-zmozhuiut-poskarzhytys-na-bezdiialnist-vlady-po-telefonu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top