Мешканці запорізької вулиці бояться ходити повз фонтан, аби не наступити на шприц (ВІДЕО)

Мешканці однієї з запорізьких вулиць потерпають від засилля наркоманів, які облаштували собі місце для посиденьок неподалік дитячого майданчику.

Жителі вулиці Сталеварів, що у Вознесенівському районі Запоріжжя, відзняли старий майже зруйнований фонтан за адресою Сталеварів, 7. Колись прикраса двору, тепер стала улюбленим місцем для посиденьок наркоманів. Мешканці довколишніх будинків скаржаться, що скільки не прибирай, вже за пару днів можна побачити ту саму картину – велику кількість використаних шприців. Ходити тут страшно, адже можна наткнутися на голку. Ситуацію загострю й те, що поряд знаходиться дитячий майданчик. Владу району просять звернути увагу та прийняти якісь заходи направлені на усунення проблеми.

Читайте також: На Запоріжжі шукають двох чоловіків, які пропали разом

Сообщение Мешканці запорізької вулиці бояться ходити повз фонтан, аби не наступити на шприц (ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/meshkanci-zaporizkoi-vulici-bojatsja-hoditi-povz-fontan-abi-ne-nastupiti-na-shpric-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top