Мешканців Мелітополя шокував салют на завершення Дня перемоги

У Мелітополі окупанти цинічно влаштували салют на фоні обстрілів інших міст

Загарбники на завершення 9 травня запустили в небо над Мелітополем феєрверк. Містяни не на жарт перелякались від гучних звуків, а коли зрозуміли їх походження, були вкрай обурені. Мешканців Мелітополя шокував салют на завершення Дня перемоги

Вчора в Мелітополі, як і в інших окупованих містах Запорізької області, окупанти організували проведення акції «Безсмертний полк», мітингу та покладання квітів до меморіалів Другої світової війни. Захід проводився під триколорами та радянськими прапорами та з використання георгіївської стрічки. Як повідомлялось, серед учасників «святкування» були як мешканці міста та району, так і «гастролери» з Криму, військові, афганці. Все відбувалось під контролем озброєних людей.

Але цього для відповідної картинки окупаційній владі виявилось замало. За їх вказівкою були організовані концерти денний та вечірній, в рамках останнього виступали творчі колективи військових угрупувань з росії. А завершилась програма салютами, які запустили відразу в трьох районах Мелітополя. Такий цинізм шокував містян.

— У Мелітополі комендантська година. 75-й день війни в Україні. І ці дебіли влаштували салют у місті. Після вибухів і обстрілів 24 лютого це можна сприймати як ще одне вторгнення і ніяк інакше, — вважає одна з місцевих мешканок.

— Просто жах! Моїй мамі, а вона ветеран, два місяці вже не дають пенсії, зате по багатому салют зафігачили. Про війну взагалі мовчу, — емоційно додає ще одна містянка.

— Коли в інших містах летять від «рятівників» бомби і ракети. Коли вбивають українських людей, дітей. Ці нелюди святкують. Чекаю, коли ваше життя розлетиться як салют, — бажає ще одна обурена мешканка Мелітополя.

— Шанувати пам’ять потрібно. Потрібно пам’ятати про велику перемогу наших героїв, — висловлює свої думки з приводу події в Мелітополі 9 травня. — Але не таким чином! Сьогодні ви йшли поруч с ворогом, окупантом і вважаєте тим самим ви вшанували своїх дідусів? Вони боролись з нацизмом, а в нашому місті зараз ті, хто цей нацизм продукує. Вони використали вас для сюжету, а потім, коли їм дадуть наказ, можуть прийти і вас розстріляти, замучити вашу дитину. Невже ви не думаєте про майбутнє?  А наостанок ще окупанти зробили салют. Це просто не вкладається в голові!

Читайте також: На окупованих територіях Запорізької області створювали картинки для росЗМІ

Читайте наші новини на сайті zprz.city. 

Сообщение Мешканців Мелітополя шокував салют на завершення Дня перемоги появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/meshkantsiv-melitopolya-shokuvav-salyut-na-zavershennya-dnya-peremogi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top