Мешканця Мелітополя катують у ростовському СІЗО

Житель Мелітополя Ярослав Жук, якого окупаційні війська звинувачують у “тероризмі” та утримують в ростовському СІЗО на росії, написав заяву щодо катувань. За його словами, росіяни били його ногами і палицями, поливали водою та катували електрошокером, а також постійно принижують.

Про це повідомив у Телеграмі уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Дружина викраденого чоловіка Марина повідомила Офіс Омбудсмена, що його тримають в камері, де кількість людей перевищує кількість спальних місць, тому Ярослав спить на холодній підлозі без матраца.

“Ці дії порушують всі норми міжнародного права, українського і навіть російського законодавства”.

Лубінець зауважив, що такі дії з боку співробітників СІЗО-1 порушують статтю 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод “Заборона катування”.

2022 року в тимчасово окупованому Мелітополі на пр. 50-річчя Перемоги біля Промислово-економічного коледжу пролунав вибух. Окупаційна «влада» повідомила, що було вчинено замах на так звану директорку департаменту освіти олену шапурову. У цьому звинуватили місцевого мешканця та волонтера Ярослава Жука.

Нагадаємо, у Мелітополі було викрадено Ірину та Олександра Левченко та її чоловіка Олександра. Подружжя зникло 6 травня. Окупаційна «влада» забрала їх без жодного пояснення. Деякий час родичі не розуміли, що сталося, адже вони просто зникли без сліду. Тільки через два тижні, з’явилася інформація про «затримання».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsia-melitopolia-katuiut-u-rostovskomu-sizo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top