Мешканця окупованого Бердянська засудили за українську символіку у соцмережах

43-річного бердянця окупаційний суд визнав винним за фото української символіки в соцмережах. Про це повідомила Бердянська міська військова адміністрація в «Телеграм».

Російські окупанти відшукали жителя Бердянська, який ділився на своїй сторінці у соціальних мережах українською символікою та «дискредитував» органи російської влади.

Чоловіка заарештували на 10 діб та зобовʼязали виплатити штраф у розмірі 90 тисяч рублів.

«Ординці жорстоко карають усіх, хто висловив бодай найменшу непокору «асвабадітєлям», і штрафи — це найменше, що можна очікувати від терористів. Вони пильно слідкують за сторінками місцевих жителів у соціальних мережах, і щотижня звітують щодо нововиявлених порушень, або бодай натяків на найменше відхилення від тоталітарних норм росії», — пише голова Бердянської МВА Вікторія Галіціна.

Нагадаємо, раніше «Акцент» повідомляв про війни з нерухомістю у тимчасово окупованому Бердянську. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/meshkantsya-okupovanogo-berdyanska-zasudili-za-ukrayinsku-simvoliku-u-sotsmerezhah/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top