Мешканця Запоріжжя судитимуть за ухилення від призову за мобілізацією

До Вознесенівського райсуду Запоріжжя скеровано обвинувальний акт стосовно містянина, який, будучи військовозобов’язаним і придатним до військової служби, умисно ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

За інформацією прокуратури Запорізької області, установлено, що 31-річний уродженець Херсонської області, який наразі проживає у Запоріжжі, отримав повістку,  але у вказаний  час умисно не прибув до місця призову за мобілізацією.

«За час дії воєнного стану правоохоронними органами Запорізької області за аналогічними фактами розпочато 52 кримінальні провадження, 10 з яких – безпосередньо органами прокуратури  (ст. 336 КК України). Проте після повідомлення органами слідства особам, які ухиляються від мобілізації, про розпочате стосовно них досудове розслідування щонайменше четверо добровільно з’явились до військкоматів та були направлені для проходження військової служби», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російські загарбники хочуть змінити демографічний склад тимчасово окупованих територій Запорізької області. Так, на росії обіцяють студентам вузів безкоштовне навчання за умови подальшого відпрацювання на тимчасово окупованих територіях півдня України. Таким чином загарбники планують змінити демографічний склад тимчасово окупованих територій Запорізької та інших областей нашої країни.

По завершенню навчання представники деяких спеціальностей (зокрема лікарі, педагоги) мають залишитися працювати на тимчасово окуповані території України. У РФ заявляють, що це робиться з метою покриття дефіциту цих професій в регіоні. Проте насправді мета ворога – змінити демографічний склад населення.  З цією ж метою росіяни проводять так звану «евакуацію» місцевих, аби асимілювати тих хто виїхав до Росії і натомість завезти росіян на захоплені землі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsia-zaporizhzhia-sudytymut-za-ukhylennia-vid-pryzovu-za-mobilizatsiieiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top