Мешканцям Запоріжжя почали погрожувати відключенням від комунальних послуг: деталі

Тепер боржникам підприємств, які надають комунальні послуги, потрібно сплатити борг адже влада дозволила нараховувати пеню за несплату житлово-комунальних послуг та відключати їх від комунальних послуг.

У разі несплати рахунків із заборгованістю за електрику мешканцями Запоріжжя та області, ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» буде вимушене звернутися до суду для примусового стягнення боргу, що призведе до додаткових витрат з боку боржників у зв`язку зі сплатою судових видатків.

За інформацією ТОВ, 29 грудня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг».

Відповідно до внесених змін, у разі заборгованості за спожиту електричну енергію, може бути здійснене відключення від електропостачання побутових споживачів-боржників.

«Для уникнення відключення від електропостачання рекомендуємо споживачам-боржникам сплатити заборгованість або укласти договір про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію (для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до Центрів обслуговування клієнтів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував мораторій на відключення комунальних послуг та нарахування пені населенню через борги за комунальні послуги.

Мораторій на відключення комунальних послуг продовжуватиме діяти лише на окупованих територіях і там, де тривають бойові дії, ідеться в документі.

Для решти споживачів комунальних послуг, згідно з постановою, відновлено нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг. Також відновлено стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги у судовому порядку. Крім того, Кабмін повернув можливість відключення від комунальних послуг боржників у разі несплати або недоплати за отримані послуги.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsiam-zaporizhzhia-pochaly-pohrozhuvaty-vidkliuchenniam-vid-komunalnykh-posluh-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top