Мешканцям Запоріжжя показали, як реконструюють один з найпопулярніших у місті басейнів

У Запоріжжі розпочалося поетапне оновлення басейну «Байкал» , який почав руйнуватися після  майже 50-річної експлуатації.

Міська влада Запоріжжя показала й розказала, що роблять та як це відбувається.

Роботи проходять поетапно —  зокрема вдалося полагодити й посилити несучу стіну. На черзі — ремонт даху, який потребує негайного оновлення. З умовами функціонування спортзакладу сьогодні, 7 квітня, у ході робочого візиту ознайомився заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Про це повідомляють на сайті Запорізької міськради. Кошти на реконструкцію басейну виділила міська влада.

Така реконструкція плавального басейну «Байкал» є одним із важливих проєктів, адже відвідують його не лише охочі  запоріжці, ще він є тренувальною базою для вихованців ДЮСШ «Хвиля».

Приміщення басейну було у передаварійному стані, адже з моменту введення в експлуатацію — 1969 року – жодного разу капітально не ремонтувалося. У 2017 році почався перший етап реконструкції, в екстреному порядку був виконаний ремонт несучої стіни.

— Через підвищену вологість почали руйнуватися несучі конструкції — колони, які у приміщенні плавального басейну виходять у зворотній від душових кімнат бік. Загальний периметр цієї основної – несучої — стіни почав зменшуватися. Викладена вона була цеглою, тож почала просідати і одна з цих опор могла розсипатися. Саме тому було прийняте рішення почати капітальний ремонт, — розповів директор ДЮСШ «Хвиля» Ярослав Давиденко.

Наступний крок – ремонт покрівлі. Найближчим часом планується розпочали роботи зовні будівлі на даху, а вже влітку, після розвантаження й зменшення кількості відвідувачів басейну – привести його до ладу всередині.

Окрім того,  аби забезпечити комфорт і створити сприятливий мікроклімат планують полагодити і систему вентиляції,  а також  також виконати ремонт самої чаші басейну.

Читайте також: Золоті сережки, три приставки Т2 та 10 000 гривень —  ціна життя запоріжанки 

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkantsiam-zaporizhzhia-pokazaly-iak-rekonstruiuiut-odyn-z-naypopuliarnishykh-u-misti-baseyniv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top