Мешканець Запоріжжя не зміг зайти до «Сільпо», бо з’явилася інформація про замінування – відео

Схоже, в Запоріжжі чергова «хвиля» неправдивих повідомлень про замінування будівель. Щойно стало відомо, що в місті повідомили про замінування «Сільпо».

Керівник ГО «Helper.Запоріжжя» Данило Щербаков у соціальних мережах повідомив, що його не пустили до супермаркету, який розташований по вулиці Новокузнецькій. Охоронець розповів, що, нібито, надійшло повідомлення про замінування всіх магазинів («Сільпо») по Запоріжжю. Зараз відповідні служби перевіряють будову.

Нагадаємо, протягом останніх декількох днів з’являлася інформація про замінування школи, суду та ТРЦ. Вчора, 2 червня, кол-центр СБУ отримав повідомлення про мінування «МакДональдза» по проспекту Соборному. В усіх випадках вибухонебезпечних предметів та речовин не знайшли.

Сообщение Мешканець Запоріжжя не зміг зайти до «Сільпо», бо з’явилася інформація про замінування – відео появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanec-zaporizhzhja-ne-zmig-zajti-do-silpo-bo-z-javilasja-informacija-pro-zaminuvannja-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top