Мешканець Запоріжжя облаштував на своєму подвір’ї незаконну «рибну ферму»

Як повідомляють у прес-службі обласного управління поліції, до правоохоронців надійшла заява про те, що мешканець одного з районів Запоріжжя здійснює незаконний вилов риби ледь не у промислових масштабах. Чоловік 1974 року народження організував на своїй прибудинковій ділянці спеціальні ванни і басейни, куди випускав виловлену у річці рибу, аби та відчистилася від неприємного річкового запаху. А потім збував живий товар на ринках міста. Встановлено, що для вилову водних ресурсів чоловік використовував заборонені ресурси: сітки та спеціальні «пастки» для риб.

В ході обшуку володінь незаконного рибалки поліцейські виявили понад 270 кг карася. Риба була живою, тож її випустили у природнє середовище. А дії, що вчинив риболов-браконьєр, нанесли шкоди бюджету у розмірі в 35 тисяч гривень.

Зараз за фактом подій проводиться розслідування. А чоловікові загрожує чималий штраф, або навіть обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanec-zaporizhzhja-oblashtuvav-na-svoiemu-podvir-nezakonnu-ribnu-fermu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanec-zaporizhzhja-oblashtuvav-na-svoiemu-podvir-nezakonnu-ribnu-fermu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top