Мешканець Запоріжжя ошукав громадян Ізраїля

Запорізька прокуратура в порядку надання міжнародно-правової допомоги компетентному органу Ізраїля провели низку слідчих дій у рамках кримінальної справи за фактом телефонного шахрайства.

За даними слідства, 40-річний запоріжанин організував шахрайську схему із заволодіння коштами громадян Ізраїлю. За розробленим планом залучені ним у злочинну діяльність особи телефонували потенційним жертвам та видавали себе за поліцейських або представників банків. Під час розмов вони переконували громадян, що сторонні особи отримали доступ до їхніх банківських рахунків та намагаються привласнити кошти.

Для «збереження» заощаджень пропонували скористатись послугою так званого «банківського кур’єра», якому необхідно передати самостійно зняту готівку. Потім обіцяли ці гроші зарахувати на «безпечний рахунок».

Під час обшуків за місцем проживання організатора шахрайського call-центру вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, грошові кошти та інші докази злочинної діяльності. Наразі йому за запитом  Ізраїлю повідомлено про підозру.

Одночасно обшуки проходили на території держави Ізраїль, там правоохоронці затримали двох чоловіків, які виконували функцію «кур’єрів». Наразі підозрюваний перевіряється на причетність до вчинення аналогічних злочинів, у тому числі на території України.

Нагадаємо, кадирівці масово викрадають сільгосптехніку, яка належить мешканцям тимчасово окупованного півдня Запоріжжя. Окупаційна «поліція» відмовляється навіть приймати заяви про це, адже вона сама боїться вступати в конфлікт з кадирівцями.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanets-zaporizhzhia-oshukav-hromadian-izrailia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top